سوالات متداول

img
img
img
img
shape
shape
 • پیرو ۲۴ چیست ؟

  پیرو ۲۴ یک سیستم درگاه پرداخت شخصی است که بهترین و راحت ترین راه جهت دریافت پول میباشد. شما با ایجاد یک حساب کاربری در پیرو ۲۴ ، دارای یک صفحه پرداخت شخصی با آدرس منحصر به فرد خواهید شد، که با دادن آدرس آن میتوانید از هر شخصی به صورت الکترونیک پول دریافت نمایید. همچنین شما میتوانید برای وب سایت یا اپلیکیشن خود جهت اتصال به درگاه بانکی از خدمات وب سرویس پیرو ۲۴ استفاده کنید.

 • پیرو ۲۴ چگونه کار میکند ؟

  مشتری شما پس از ورود به درگاه شما و وارد کردن مبلغ و اطلاعات لازم ، با رفتن به صفحه "سامانه معتبر بانکی" و اتمام عمیات پرداخت (که همانند سایر خریدهای اینترنتی است) پول را به حساب شما واریز خواهد کرد.

 • کاربرد پیرو ۲۴ چیست و در چه مواردی میتوان از آن استفاده کرد ؟

  کلیه اشخاص ، شرکت ها و استارت آپ های کوچک و بزرگ می توانند از پیرو ۲۴ استفاده کنند. همچنین نمایندگی های بیمه، صندوق های وام خانگی، مدیران ساختمان، کترینگ ها، فروشندگان فایل ، کالا و خدمات در فضای مجازی و مغازه داران و ... می توانند از خدمات پیرو ۲۴ استفاده کنند.

 • چرا باید از پیرو ۲۴ استفاده کنیم ؟

  باتوجه به روند سخت و پیچیده پرداخت ها برای شرکت ها و استارت آپ های کوچک، ما با ارائه سرویس پیرو ۲۴ سعی بر آن داریم که شما در سریع ترین زمان ممکن بتوانید هزینه ها را از مشتریان تان دریافت نمایید. در ضمن بی نیاز از داشتن وب سایت شما میتوانید درگاه پرداخت اختصاصی داشته باشید. تمام افرادی که حساب بانکی دارند نیز میتوانند با تبدیل شماره 26رقمی شبا و شماره 16رقمی کارت خود به یک آیدی کوچک و اختصاصی به نام خود ، از فناوری های روز پیرو ۲۴ در تسهیل روند دریافت پول از طرف حسابهایشان لذت ببرند.

 • بعد از پرداخت توسط مشتری، پول چه زمانی به حساب بانکی من واریز می شود ؟

  روند تسویه حساب به این صورت است که اگر تا قبل از ساعت 8:30 صبح واریزی انجام شود، تسویه در ساعت 14:30 فردای آن روز انجام میپذیرد. توجه داشته باشید طبق قوانین پرداخت یاری که از طرف شرکت شاپرک اعلام شده است، امکان تسویه حساب در روزهای تعطیل وجود ندارد و فردای آن روز انجام میشود. برای برنامه ریزی درباره زمان دقیق تسویه هر مبلغ شما میتوانید در پنل کاربری خود از زمان دقیق تسویه اطلاع پیدا کنید.

 • چگونه میتوانم یک لینک پرداخت بسازم ؟

  برای ساخت لینک پرداخت کافی است که رقم مورد نظرتان را به صورت ریال، بعد از آدرس پیرو ۲۴ تان قرار دهید. مثلا اگر دارای یک پیرو ۲۴ به آدرس payro24.ir/ali هستید، برای ساخت یک لینک 15 هزار تومانی باید این رقم را به این صورت payro24.ir/ali/150000 در انتهای آدرس قرار دهید و این لینک را برای شخص پرداخت کننده ارسال کنید. دقت نمایید که نیازی به ثبت لینک در سایت نمی باشد.

 • کارمزد پیرو24 چه میزان است ؟

  پیرو24 هیچ کارمزدی از پرداخت کننده و پرداخت شونده دریافت نمیکند و دقیقا همان مبلغ پرداخت شده را با کاربر تسویه میکند.

سوال خود را از ما بپرسید

بالا